Wiosną zacznij przygodę z wodą Grandera

Gdy pierwsze wiosenne promienie słońca zaczynają grzać, a dzień robi się coraz dłuższy wszyscy czujemy, że po zimie budzimy się do życia. Mamy ochotę na oczyszczenie po zimie, które pozwoli nam naładować akumulatory i cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha przez cały rok. Dlatego wiosna to doskonały moment, żeby rozpocząć swoją wielką życiową przygodę z wodą Grandera.
Czytaj więcej

Jesteśmy tym, co pijemy...

Najczęściej słyszymy, że jesteśmy tym, co jemy. Ale to mniej niż pół prawdy. Bo jeśli ponad 70% naszego ciała stanowi woda, to tak naprawdę jesteśmy tym, co... pijemy. Bez jedzenia człowiek może przeżyć nawet kilka tygodni. Bez wody - zaledwie kilka dni. Dlatego jakość wody jest tak ważna.
Czytaj więcej

Woda. Co o niej wiemy?

Woda. Znamy ją doskonale. Wiemy o niej wszystko. A może jednak nie?Bo jak to jest, że czasem szklanka wody przynosi nam nie tylko orzeźwienie i zaspokojenie pragnienia, ale nawet czujemy się po jej wypiciu najedzeni? Wszyscy też znamy takie chwile, gdy każdy łyk niesmacznej wody pijemy ze wstrętem, gdy zapach wody wypływającej z kranu budzi mdłości, a sama woda powoduje podrażnienia na skórze. Czy zatem dałoby się tak zrobić, aby wokół nas była sama dobra, smaczna pachnąca woda?
Czytaj więcej

Woda pitna

Biologicznie wysokiej jakości woda oraz jej zrównoważone przyjmowanie to kluczowe czynniki do funkcjonowania naszych organizmów.
Czytaj więcej
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nic nie dzieje się przez przypadek. To nie przypadek dał ludziom życie. Dostaliśmy
    zadanie, które należy wykonać"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.