Zespół GRANDER®

Duch zespołu, identyfikacja, entuzjazm

Główna siedziba w Jochberg w Tyrolu w Austrii posiada know-how firmy GRANDER® i jest miejscem, w którym wytwarzana jest wysoce spójna woda funkcjonalna dla różnych urządzeń do rewitalizacji wody. Urządzenia do rewitalizacji wody są również napełniane w tym miejscu, atrakcyjne szklane butelki są napełniane Oryginalną Wodą GRANDER®, a działania w zakresie dystrybucji na całym świecie są koordynowane. Dzisiaj setki ludzi zarabiają na życie dla siebie i swoich rodzin dzięki globalnej rewitalizacji wody GRANDER®.

Niezależnie od tego, czy na dalekiej północy, czy głęboko na południu, czy to w Europie, czy w Azji - cała rodzina Grander, firma otaczająca markę GRANDER®, eksperci-doradcy oraz klienci wspierają się nawzajem i cieszą się szczególnym rodzajem bliskości.

Kompetentni i dobrze wyszkoleni doradcy GRANDER® są specjalistami od wody i są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wody na miejscu dla klientów GRANDER® i zainteresowanych osób. Eksperci-doradcy wiedzą, jak radzić sobie z indywidualnymi sytuacjami wodnymi na miejscu, analizować i osiągnąć najlepszą możliwą, długoterminową jakość wody za pomocą podanych środków. Konsultacje (bezpłatne i niezobowiązujące) stanowią podstawę optymalnej jakości wody w domu, w biurze, w firmie, w hotelu, na basenie lub stawie, w rolnictwie ...

„Tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi, nie ma dwóch takich samych nigdzie na całym świecie”. (Johann Grander)

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nasz klimat staje się coraz cieplejszy i mniej stabilny. Musimy dbać o ekologię"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.