Rodzinna firma o szczególnym charakterze

Praktyczne wartości i otwarte spojrzenie na przyszłość

Silny duch w rodzinie pozwolił Johannowi Granderowi Sr. w pełni poświęcić się badaniom. Rodzina zaoferowała mu pełne wsparcie, towarzyszyła mu i wraz z nim budowała rodzinny biznes. Nawet dzisiaj członkowie rodziny współpracują, aby prowadzić firmę w przyszłość.

Wiedza na temat rewitalizacji wody jest w dobrych rękach. GRANDER® zawsze był firmą rodzinną i tak pozostanie. Nigdy nie było na to pytania odnośnie dyrektora zarządzającego Johanna Grandera, Johanny Grander i Stephanie Filzer.

Jako następcy Johann Grander prowadzi dziś międzynarodową firmę wraz ze wsparciem swojego rodzeństwa. Dla wszystkich bardzo ważne jest, aby żyć zgodnie z wartościami, których ich ojciec ich nauczył, a mianowicie:

Siła rodziny.

Z rozwagą i skromnością, ale z takim samym przekonaniem jak Johann Grander, GRANDER® stawia czoło przyszłości i żyje życiem, które jest zakorzenione w tradycji i zwyczajach ich rodzinnego Tyrolu, ale wciąż jest otwarte na nowe i innowacyjne rzeczy, które przyniesie przyszłość.

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nasz klimat staje się coraz cieplejszy i mniej stabilny. Musimy dbać o ekologię"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.