Nasza wiedza jest tylko jedną kroplą

Nowe odkrycia na temat badania wody

Znani naukowcy są zgodni, że badania wody są dopiero na początkowym etapie. Nowe wyniki badań dotyczące wody po raz pierwszy przedstawiła stacja 3Sat w dniu 22 października 2008 roku. Dotyczą one m.in:

Zdolności do zapamiętywania i pamięci wody

Płonącej wody morskiej na skutek promieniowania radioaktywnego

Mostu wodnego

Przenoszenia informacji

Cechy wody zdawały się być wyjaśnione, jednakże wciąż odkrywane są coraz to nowe „anomalie”. W USA wierzą, że dzięki falom radiowym można zmienić wodę morską w wodę płonącą. W Austrii młody zespół naukowców  buduje mosty wodne, które przeczą zasadom fizyki. W Izraelu wychodzi się z założenia, że woda posiada „pamięć”. Światowe koncerny zastępują chemię wodą „rewitalizowaną” sporządzaną przez zwykłych badaczy przyrody. Medycy badają moc uzdrawiającą wodospadów. Wyniki wszystkich tych prób są fascynujące i wymierne, jednakże przyczyny fizyczne - jeszcze nie wyjaśnione.  W kontekście tego prezentowana jest też rewitalizacja GRANDERA®. Naukowo nieudokumentowana ale w praktyce wypróbowana wielokrotnie. Znane zakładu przemysłowe informują.

Hans Kronenberger objaśnia w swojej 45-minutowej dokumentacji „Nasza wiedza jest jedną kroplą” nowe wyniki badań w temacie wody.

Film: Nasza wiedza jest jedną kroplą.

Media

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Water is a cosmic matter."

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.