×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 372.
Zlecone badania

Zlecone badania

GRANDER® świadomie zdecydował się zainwestować w badanie naukowych podstaw i efektów rewitalizacji wody. Badanie ma głównie na celu poszerzenie zrozumienia zjawiska, a szczególnie dąży do intersubiektywnej weryfikacji. Koncepcja badawcza ma na celu ścisłe oddzielenie podejść naukowych i ezoterycznych. W tym celu podejmuje się wysiłki, aby wykluczyć jakąkolwiek stronniczość we wszystkich działaniach badawczych.


Bez uprzedzeń co do wyniku, niezależni i zdystansowani, „ślepi”

Badania zlecone są czasami postrzegane jako niezgodne z obiektywizmem i wolnością nauki. Aby zachować obiektywny dystans umożliwiający niezależną ocenę, GRANDER® zazwyczaj sam nie zleca projektów badawczych. Zamiast tego zleca neutralnej stronie trzeciej opracowywanie, zarządzanie i obsługę środków dla zapewnienia obiektywnej jakości projektu badawczego. Strona ta jest również kontrahentem dla wynajmowanych obiektów badawczych. Z reguły GRANDER® nie jest zaangażowany w żadną fazę badań. W niektórych projektach badawczych badacze dowiadują się, czy projekt był finansowany przez producenta urządzeń do rewitalizacji wody lub inną zainteresowaną stronę (np. Agencję ochrony konsumentów, klientów producenta) dopiero po zakończeniu badania.

W badaniach naukowych z reguły próbki są również nieoznaczone („ślepe”), tj. badacze nie wiedzą, które próbki zawierają wodę rewitalizowaną, a które zwykłą. GRANDER® jest ujawniany jako klient finansujący projekt badawczy, której zlecono wykonanie, dopiero po zakończeniu projektu. Następnie placówka badawcza i GRANDER® wspólnie decydują, czy opublikować wyniki. W razie potrzeby zatrudniany jest inżynier budownictwa lądowego, który uzupełni zespół i potwierdzi, że projekt spełnia warunki testowe określone jako część serii badań.

Pełna dokumentacja i jasno sformułowane raporty z badań dostarczają wiarygodnych wyników, które można odtworzyć. Pytania badawcze są zawsze formułowane w sposób otwarty i bezstronny oraz sprawdzane pod kątem logicznej słuszności; hipotezy robocze są wyraźnie oznaczone jako takie.

Każdy projekt zrealizowany i udokumentowany w ten sposób stanowi ważny element składowy GRANDERA®, dzięki czemu jest sukcesem niezależnie od wyniku badania. Dzięki takiemu podejściu GRANDER® cieszy się wysoką pozycją w renomowanych austriackich i międzynarodowych instytucjach badawczych i był w stanie nawiązać współpracę z wieloma kluczowymi partnerami badawczymi. Aby utrzymać opisane mechanizmy jakości, zaangażowane projekty i partnerzy są przedstawiani opinii publicznej z pewnym opóźnieniem, w zależności od czasu trwania projektu.

W przypadku szczegółowych pytań dotyczących działalności badawczej w GRANDER® prosimy o kontakt z naszym zespołem badawczym pod adresem forschung@grander.com .

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nasz klimat staje się coraz cieplejszy i mniej stabilny. Musimy dbać o ekologię"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.