Podstawowe i inne zewnętrzne badania

Podstawowe i inne zewnętrzne badania

GRANDER® zawsze uważnie obserwuje istotne zmiany w dziedzinie badań wody, aby być na bieżąco z najnowszymi odkryciami w tej dziedzinie. Zapraszamy międzynarodowych naukowców do współpracy lub omawiania wybranych projektów.


Wyniki trzeciego filaru służą do dalszego rozwoju pierwszego i drugiego filaru. Ogólnie rzecz biorąc, koncepcja „wodoszczelności” dąży do osiągnięcia jak najwyższego stopnia obiektywizmu (weryfikowalności intersubiektywnej), dlatego koncepcja opiera się na trzech filarach. Każde nowe odkrycie jest budulcem, na podstawie którego weryfikowana jest istniejąca wiedza.

Wetsus

WETSUS jest europejskim centrum doskonałości w zakresie technologii zrównoważonej wody i ułatwia wyznaczanie trendów w rozwoju know-how. WETSUS tworzy unikalne środowisko i oferuje strategiczną współpracę w celu wspierania rozwoju opłacalnej i zrównoważonej najnowocześniejszej technologii uzdatniania wody.
Czytaj więcej

IPF - Badania w GRANDER®

Firma IPF GmbH została założona w 1992 roku i ma siedzibę w Jochberg w Tyrolu, podobnie jak wszystkie inne firmy GRANDER®. Przedsiębiorstwo prowadzi badania dla GRANDER®, kierowane przez kierownika badań, Johannesa Larcha. Georg Huber i Heribert Grander są dyrektorami zarządzającymi.
Czytaj więcej

Stosowana fizyka wody

„Woda jest niewątpliwie najważniejszą substancją chemiczną tego świata. Mimo to i pomimo tego, że jest praktycznie wszechobecna, nadal stanowi jedną z najlepiej zbadanych i najmniej poznanych substancji. Patrząc głębiej w teren, okazuje się, że jest dużo wiedzy specjalnej, ale mało ogólnej.
Czytaj więcej

PROF. DR. IR. CEES BUISMAN

Cees Buisman jest dyrektorem naukowym w Wetsus oraz profesorem ds. technologii odzyskiwania i ponownego wykorzystania biologicznego. Został mianowany profesorem na Uniwersytecie Wageningen (NL) w dziale Technologii Środowiska, gdzie pracuje nad technologiami ponownego wykorzystania i odzyskiwania biologicznego.
Czytaj więcej

Sympozjum Wody - Badania i prelegenci

Aby uczcić 40. rocznicę działalności, GRANDER® był gospodarzem Water Symposium 4.0 w Kitzbühel w dniu 7 września 2019 r. Intrygujące wykłady dotyczyły najnowocześniejszych badań w dziedzinie wody i otworzyły nowe perspektywy dla odwiedzających.
Czytaj więcej
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nic nie dzieje się przez przypadek. To nie przypadek dał ludziom życie. Dostaliśmy
    zadanie, które należy wykonać"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.