Woda strukturalna

Woda to rzecz kosmiczna

„Woda to rzecz kosmiczna” - twierdził Johann GRANDER senior i rozszerzał wymiar, w którym należy postrzegać pierwiastek wody, aby przybliżyć się do jego prawdziwego poznania.   Kto postrzega wodę tylko w jej aktualnych realiach – w szklance, rzece, chmurze, jako bryłę lodu, jezioro lub morze – może w najlepszym razie poznać jej niewielki wycinek. Należy zaobserwować i sprawdzić zasadność funkcji i roli wody w całym kosmosie. Jak doszło do jej powstania? Jaką pełni rolę w stworzeniu i utrzymaniu życia?   Im bardziej intensywnie badany jest temat wody, tym bardziej robi się ona zagadkowa i niezbadana.

Johann GRANDER przez wiele lat pracował nad tym, aby zbliżyć się do tajemnic zawartych w wodzie. Z jego obserwacji wynika, że woda jest żywym systemem, będącym w stałej interakcji z przyrodą i środowiskiem. Co więcej, jest w stanie przenosić i gromadzić informacje.

 

To odkrycie tworzy podstawę idei rewitalizacji wody.

Pochodzący z Tyrolu Johann Grander, dzięki swoim eksperymentom, dowiódł, że pochodzenie wody ma znaczenie, a każdy z nas w domu może mieć wodę o właściwościach źródlanej. Świeża woda strukturalna znacznie lepiej smakuje, a poza tym polepsza transport tlenu, substancji odżywczych i minerałów do komórek żywych organizmów.

Pojęcie: woda strukturalna na początku może wydawać się trudne do zrozumienia, a jednak każdy z nas doskonale wie, o co chodzi. Bo choć trudno nam zobaczyć strukturę wody płynnej, to zimą często widzimy wodę w formie stałej. Każdy z nas widział jak wygląda lód, który skuł czyste jezioro, a jak wygląda zanieczyszczona smarami kałuża, która z trudem zamarza. I na tym to polega: czysta i zdrowa woda strukturalna tworzy piękne kryształy, a woda zanieczyszczona zamarza w nieregularnych kształtach.

Woda strukturalna znajduje się w warzywach i owocach, a także... w naszych ciałach. Ciało dorosłego człowieka to w 70% woda, a w wielu najważniejszych organach jest jej znacznie więcej. Krew, mózg czy gałki oczne w ponad 90 procentach składają się z wody. Woda jest potrzebna każdej komórce naszego ciała. Jeśli pijemy wodę złej jakości, nasz organizm musi zużyć energię na jej strukturyzację, aby stała się dostępna dla komórek. Tej energii może już zabraknąć na regenerację organizmu, przyspieszenie przemiany materii lub walkę z chorobotwórczymi mikrobami. Pijąc wodę strukturalną pomagamy naszemu organizmowi zachować dostateczną ilość energii na najważniejsze dla naszego zdrowia sprawy.

 

Każdy z nas może mieć w domu lub miejscu pracy własne źródło wody strukturalnej

Woda GRANDERA® to właśnie woda strukturalna. Jest doskonale absorbowana przez komórki naszego ciała. Można pić wodę butelkowaną lub poddaną działaniu urządzeń GRANDERA®. Pamiętajmy jednak, że wodę do naszego ciała wchłaniamy nie tylko przez przewód pokarmowy. Naszym największym (i najbardziej niedocenianym) organem jest skóra, przez którą nie tylko wydalamy, ale i pobieramy wodę z powietrza czy podczas kąpieli. Dlatego warto zadbać nie tylko o dobrą wodę strukturalną do picia, ale także do wszystkich codziennych czynności. Jest to możliwe dzięki urządzeniom wykonanym w technologii Grandera.

 

Zalety wody strukturalnej:

  • doskonale nawadnia
  • jest dostępna dla wszystkich komórek naszego ciała
  • jest czysta, nie zawiera szkodliwych dodatków

 

Dlaczego woda w kranach ma złą strukturę?

Woda w naturze płynie nieśpiesznie rzeką wzdłuż linii prostej, a zakola rzek najczęściej są niewielkie. Popatrzmy na system wodociągów miejskich - rury pod wysokim ciśnieniem (żeby dostarczyć wodę na wysokie piętra budynków) i złączki zmieniające kierunek przepływu o 90 stopni. Ciśnienie i nienaturalne zakręty powodują, że struktura wody zostaje zmiażdżona nawet wtedy, gdy woda pochodzi z dobrego źródła.

Dodajmy do tego jeszcze tak zwane uzdatnianie wody. Do wody dodaje się wiele domieszek, które mają zagwarantować przede wszystkim jej czystość biologiczną, a jej dobra przyswajalność nie ma dla miejskich wodociągów znaczenia.

 

O nasze zdrowie musimy więc zadbać sami. Woda strukturalna jest na wyciągnięcie ręki - możemy ją pozyskać za pomocą urządzeń GRANDERA®. Dzięki temu, że zawarta jest w nich wysoko skoncentrowana oryginalna woda GRANDERA® (tzw. woda wzorcowa), może ona przekazać właściwą strukturę przepływającej przez urządzenie innej cieczy – na przykład wodzie z kranu.

 

Butelkowana woda GRANDERA® i urządzenia GRANDERA®® są do nabycia w Internecie, wybranych sklepach ze zdrową żywnością, aptekach oraz u krajowych przedstawicieli firmy GRANDER®.

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

     

    "Gdyby ludzie zrozumieli, że Ziemia jest żywą istotą, traktowaliby ją zdecydowanie lepiej"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.