Zasada rewitalizacji wody GRANDERA®

Przenoszenie informacji jako podstawa

Rewitalizacji wody GRANDERA® opiera się na zasadzie przekazywania informacji.

Woda to kluczowy „pierwiastek” rewitalizacji wody GRANDERA®. W przypadku „wody informacyjnej”, określanej jako aktywne medium w urządzeniach GRANDERA®, chodzi o wodę o bardzo wysokim porządku wewnętrznym, uzyskaną dzięki specjalnej wiedzy Johanna GRANDERA. 

Woda informacyjna jest w stanie przenosić wysoki stopień uporządkowania również na wodę jałową, bez konieczności kontaktu z nią. W ten sposób woda z  wodociągu uzyskuje w naturalny sposób wysoką jakość, stabilność i wartość biologiczną.

Te szczególne cechy wody rewitalizowanej dają się przenosić na każdy rodzaj wody. Rewitalizacja następuje dzięki urządzeniom GRANDERA® wykonanym ze stali szlachetnej i napełnionych „wodą informacyjną”  GRANDERA®. Urządzenia są montowane na głównej instalacji wodnej lub bezpośrednio na kranie.

Urządzenia do rewitalizacji wody GRANDERA® pracują bez zasilania prądem, bez dodatków chemicznych i nie wymagają serwisowania oraz konserwacji.

Przekaz informacji odbywa się bez bezpośredniego kontaktu To osiągnięcie na skalę światową jest dzisiaj stosowane z powodzeniem tam, gdzie płynie woda.

Jedzenie i picie

Kąpiel i prysznic

Gospodarstwo domowe i pranie

Ogrody i stawy

Hotele i restauracje

SPA i baseny

Zwierzęta i rolnictwo

Rzemiosło i żywność

Przemysł

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Ziemia jest żywą istotą"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.