Filmy/wideo

Filmy o Johannie Granderze i wodzie

Johann Grander jest ambasadorem zrewitalizowanej wody. Symbolizuje szacunek dla kreacji, skromność i niekonwencjonalne myślenie.
Jego życie, jego odkrycie, ale także doświadczenia użytkowników i nauka stojąca za zrewitalizowaną wodą to popularne tematy telewizyjnych filmów dokumentalnych i reportaży.

Miłego oglądania filmów na temat wody i Johanna Grandera.

Krystalicznie czysta woda dla przemysłu

Proces rewitalizacji wody jest znany użytkownikom prywatnym w mieszkaniach i domach. W jaki sposób i dlaczego rewitalizacja wody coraz częściej znajduje zastosowanie w przemyśle, prezentują międzynarodowe przedsiębiorstwa w filmie „Krystalicznie czysta woda dla przemysłu”.
Czytaj więcej

Pieczenie z Granderem®

Jeśli stosujesz się do podstawowej zasady piekarzy: 2 miarki mąki na 1 miarkę wody 2, to wiesz jak ważna jest jakość i smak wody. Grander® jest używany w piekarniach na całym świecie, od Francji, Niemiec i Austrii po Australię. Mistrzowie piekarnictwa są bardzo zadowoleni z efektów rewitalizacji wody.  
Czytaj więcej

Mity i rzeczywistość

Rewitalizacja wody jest obecnie pojęciem często cytowanym i używanym. Krótki film „Woda GRANDERA®: mity i rzeczywistość” jest dokumentem o powstaniu, rozwoju, funkcji i działaniu procesu rewitalizacji wody.
Czytaj więcej

Waterman z Tyrolu

Produkcja filmowa „Waterman z Tyrolu” opisuje życie Johanna Grandera. Przepełniony mądrością, humorem i autoironią Grander opowiada o swoim odkryciu i podejściu do natury. Przyjaciele i entuzjaści dyskutują o używaniu wody GRANDER®, a także Hansi Hinterseer i arcybiskup Salzburga Alois Kothgasser.
Czytaj więcej

Test ekspresu do kawy

Edmund E. Mayr - kurator i główny instruktor w Coffee Competence Center & Coffee Museum w Wiedniu - demonstruje różnice między zrewitalizowaną i niezrewitalizowaną wodą za pomocą testu „prasa do kawy”.
Czytaj więcej
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nasz klimat staje się coraz cieplejszy i mniej stabilny. Musimy dbać o ekologię"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.