Znak towarowy GRANDER®

GRANDER® oznacza żywą, mocną i biologicznie wysokiej jakości wodę

Esencja marki GRANDER® nie zmieniła się w ciągu ostatnich 30 lat.

Grander oznacza:

  • naturalność, dobre samopoczucie i przyjemność
  • siła, samooczyszczanie i witalność
  • biologicznie wysokiej jakości woda

Wartości te są przestrzegane przez rodzinę Grander i dużą społeczność GRANDER® na całym świecie. Niezależnie od tego, czy w Chinach, Nowej Austrii, we Włoszech, czy w Afryce Południowej, logo „G” oznacza wyjątkową jakość wody, dobrobyt wszystkich ludzi i zwierząt oraz dobrobyt dla przyrody i środowiska.

GRANDER® jest marką zarejestrowaną w międzynarodowym rejestrze znaków towarowych i jest „pozytywnie” zapisywany w umysłach ludzi, co jest o wiele ważniejsze.

Rozwój nazwy handlowej „GRANDER®”

Na początku rewitalizacji wody mały krąg przyjaciół, krewnych i znajomych Johanna Grandera próbował „ożywić wodę” i informował o pozytywnych doświadczeniach. Wszyscy nazywali to „GRANDER® Water”, co skromny Johann Grander uznał za pretensjonalne. Próbował nazwać wodę „wodą magnetyczną”, ale wszyscy nazywali ją GRANDER®. Tak więc powszechnie używana nazwa stała się nazwą handlową, która została oficjalnie zarejestrowana 27 marca 1996 r.

Nawet termin „rewitalizacja wody”, który jest dziś dość często używany, pochodzi od Johanna Grandera.

Obecnie na rynku są inne firmy oferujące rewitalizację wody, jednak tylko GRANDER® współpracuje z wodą jako nośnikiem informacji. Dlatego GRANDER® istnieje na rynku od ponad 3 dekad i zyskał dużą popularność, a także szeroką akceptację.

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Woda ma inteligencję"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.