Woda jest naszym atutem

Woda jest naszym atutem

GRANDER® rewitalizuje ..

to nie tylko slogan, ale codzienna zachęta i motywacja do udostępniania wody GRANDER® wszystkim ludziom i organizmom na tej planecie. Za tym stoi zespół ludzi, którzy identyfikują się z filozofią GRANDERA® i postrzegają siebie jako członków dużej społeczności.

Firma GRANDER® reprezentuje filozofię biznesową, która ...

Rodzinna firma o szczególnym charakterze

Silny duch w rodzinie pozwolił Johannowi Granderowi Sr. w pełni poświęcić się badaniom. Rodzina zaoferowała mu pełne wsparcie, towarzyszyła mu i wraz z nim budowała rodzinny biznes. Nawet dzisiaj członkowie rodziny współpracują, aby prowadzić firmę w przyszłość.
Czytaj więcej

Zespół GRANDER®

Główna siedziba w Jochberg w Tyrolu w Austrii posiada know-how firmy GRANDER® i jest miejscem, w którym wytwarzana jest wysoce spójna woda funkcjonalna dla różnych urządzeń do rewitalizacji wody. Urządzenia do rewitalizacji wody są również napełniane w tym miejscu, atrakcyjne szklane butelki są napełniane Oryginalną Wodą GRANDER®, a działania w zakresie dystrybucji na całym świecie są koordynowane. Dzisiaj setki ludzi zarabiają na życie dla siebie i swoich rodzin dzięki globalnej rewitalizacji wody GRANDER®.
Czytaj więcej
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Natura jest naszym najlepszym nauczycielem"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.