Czym jest woda GRANDERA®?

Woda o bardzo wysokiej jakości, stabilności i wartości biologicznej

Woda posiada system immunologiczny. Podstawową zasadą technologii Johanna GRANDERA jest ustabilizowanie tego systemu w wyniku poprawy struktury wody. Efektem jest wzmocnienie zdolności wody do samooczyszczania i jej odporności.

Rewitalizacja wody GRANDERA® opiera się na opanowaniu procesu przenoszenia informacji

Woda to podstawowy element rewitalizacji wody GRANDERA®. W przypadku „wody informacyjnej” określanej jako medium chodzi o wodę o bardzo wysokim wewnętrznym porządku i stabilności, stworzonej według specjalnej procedury i w oparciu o wiedzą Johanna GRANDERA.

Dzięki wysokiemu wewnętrznemu porządkowi, woda informacyjna jest w stanie przenosić informacje w naturalny sposób  poprzez drgania również na wodę wodociągową, bez konieczności kontaktu z nią. W ten sposób woda zostanie w naturalny sposób ustabilizowana i biologicznie wzbogacona.

Celem Johannesa GRANDERA było przeniesienie cech wody pierwotnej (wolnej od negatywnego wpływu środowiska i cywilizacji) na każdy jej rodzaj, ze wszystkimi jej pozytywnymi oddziaływaniami na ludzi, zwierzęta i rośliny. Dla korzyści wszystkich tych, którzy ją piją i używają na co dzień.

Urządzenia do rewitalizacji wody GRANDERA® pracują pod wpływem energii pochodzącej z natury, bez zasilania prądem i dodatków. Urządzenia nie wymagają serwisowania i konserwacji. Montaż odbywa się albo bezpośrednio w instalacji wodnej, na kranie lub zawieszane w basenach i zbiornikach. Odkrycie, które rozprzestrzeniło się po całym świecie i dzisiaj jest szeroko stosowane.

 

Woda rewitalizowana  GRANDERA® charakteryzuje się m.in:

 • delikatnym smakiem (wzmaga pragnienie)
 • dużą trwałością
 • odczuwalną świeżością, intensywnym smakiem oraz długim okresem przydatności do spożycia artykułów spożywczych
 • przyjemnym, miękkim odczuciem dla skóry i włosów przy kąpieli w wannie i pod prysznicem
 • szybszym wzrostem roślin i bujnym kwiatostanem
 • instynktownym wyborem wody rewitalizowanej przez zwierzęta
 • oszczędnością środków piorących i myjących
 • ochroną instalacji grzewczej dzięki czystej wodzie
 • powrotem do naturalnego obiegu wody w formie zregenerowanej i wzmocnionej

Efektywność urządzeń do rewitalizacji wody GRANDERA®  jest zawsze stała, również w okresie przestojów i po wieloletnim używaniu!

 • Johann Grander Sen.

  (1930 - 2012)

  "Nie wynalazłem rewitalizacji wody. Pozwolono mi ją
  odnaleźć"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.