Woda GRANDERA® - Źródło radości życia

Przyjemność i dobrodziejstwo dla ludzi, zwierząt i roślin

Rewitalizacja wody GRANDERA® opiera się na zasadzie przenoszenia informacji i powoduje, że woda uzyskuje w naturalny sposób wysoką jakość, stabilność i wartość biologiczną.

Woda posiada zmienną strukturę wewnętrzna

Podstawową zasadą rewitalizacji wody metodą GRANDERA® jest ustabilizowanie jej systemu immunologicznego w wyniku poprawy struktury oraz przywrócenie zdolności  do samooczyszczania i podniesienia jej siły odpornościowej.

Woda posiada z natury bardzo specyficzne cechy, które może rozwinąć tylko wtedy, kiedy jest pozostawiona działaniu natury i chroniona przed obciążeniami środowiska. Okoliczności te często nie dotyczą wody z instalacji wodociągowej. „Normalna” woda z kranu płynie wprawdzie w sposób rześki i cenny ze swojego źródła, jednak długa droga transportu, ciśnienie w instalacji , fale telefonii komórkowej i fale radiowe mają negatywny na nią wpływ – traci swoją żywotność i staje się jałowa.

GRANDERA® rewitalizuje wodę z instalacji wodociągowej, wzmacnia ją i przywraca do takiej, jaką była pierwotnie: silnej, energetycznej i naturalnej!

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.