Technologia GRANDERA®

Bez wody nie ma życia

Wiedza o zgromadzonej w wodzie (leczniczej) mocy jest stara jak świat. Świadczy o tym szereg opowieści już z antycznych kręgów kulturowych.

Potrzeba było jednak austriackiego pasjonata biologii i chemii, aby ujarzmić tę wiedzę i wykorzystać ją na potrzeby człowieka. 30 lat temu Johann GRANDER zauważył, jak ważne jest podejście pełne szacunku do natury i jej podstawowego elementu, jakim jest woda.

Punktem wyjścia dla jego przemyśleń było to, że decydująca dla naszego samopoczucia i utrzymania całego ekosystemu jest kondycja wody.

W wyniku wieloletnich eksperymentów i prac badawczych Johann GRANDER odkrył, że woda posiada zdolność do przenoszenia informacji. Przenoszenie informacji z jednej wody na drugą stanowi fizyczną wyjątkowość i zostało po raz pierwszy wykorzystane przez Johanna GRANDERA. 

Celem Johanna GRANDERA było uzyskanie zdolności przenoszenia cech wody zrewitalizowanej na każdy inny rodzaj wody, ze wszystkimi tego pozytywnymi skutkami dla ludzi, zwierząt czy roślin.

Unikatowa technologia, którą opracował przynosi dziś pożytek wszystkim, którzy ją piją lub wykorzystują na co dzień.

  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

     

    "Gdyby ludzie zrozumieli, że Ziemia jest żywą istotą, traktowaliby ją zdecydowanie lepiej"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.