Odkrycia Johanna Grandera

Odkrycia Johanna Grandera

Johann Grander wyprzedził swój czas

Niektórzy ludzie znacznie wyprzedzają swój czas. Odkrywają przełomowe fakty, ale ich wagę poznają dopiero po wielu latach.

Johann Grander jest jedną z tych osób. Jego badania na temat natury, a zwłaszcza wody, mają ponad 30 lat i nigdy nie straciły na aktualności. Dzisiejsi naukowcy udowadniają, że odkrycia Grandera są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dwie umiejętności wyróżniają Johnanna Grandera jako wynalazcę i przyrodnika: jego głębokie spojrzenie na skomplikowane procesy naturalne oraz wiedza o tym, jak z nich korzystać. Grander osiągnął swój cel, jakim było przywrócenie wody jej pierwotnej struktury i wysokiej jakości – łącząc naturalne prawa fizyki z nowoczesną technologią.

Na początku była woda

Miliony lat temu ziemia była całkowicie pokryta wodą. Wszystko było w ruchu i mogło swobodnie płynąć – stan całkowitego porządku energetycznego. Tam, gdzie woda bez przeszkód może płynąć, szukając własnej drogi, tam jeszcze dziś woda jest porządkującą siłą natury.
Czytaj więcej

Pozostałości leków w wodzie

Wśród wielu odkryć i wypowiedzi Johanna GRANDERA szczególnie interesująca jest jego informacja o ryzyku związanym z występowaniem pozostałości leków w wodzie pitnej, ponieważ temat ten jest szczególnie w ostatnich czasach przedmiotem dyskusji w mediach.
Czytaj więcej
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Żadna woda nie jest taka sama"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.