Woda pitna

Woda pitna zmienia się, rewitalizuje i regeneruje

Biologicznie wysokiej jakości woda oraz jej zrównoważone przyjmowanie to kluczowe czynniki do funkcjonowania naszych organizmów.

Wielu ludzi pije za mało wody. Ci, którzy czekają z napojem, aż poczują pragnienie, zazwyczaj już mają deficyt płynu. Ludzie mogą przetrwać około miesiąca bez jedzenia, ale nie więcej niż kilka dni bez picia. Regularne spożywanie wysokiej jakości wody jest więc co najmniej tak samo ważne jak właściwa dieta.

Woda jest głównym składnikiem naszego ciała i odgrywa kluczową rolę w całym organizmie, ponieważ wszystkie funkcje organizmu są wyraźnie uzależnione od dostarczania płynów.

Nasze ciało jest jak silnik napędzany wodą, że tak powiem: aby funkcjonować dobrze, komórki muszą być stale zasilane wystarczającą ilością płynu. Jako najlepszy biologiczny rozpuszczalnik, woda usuwa toksyny, wspomaga krążenie krwi w narządach, zwiększa metabolizm, reguluje temperaturę ciała i wzmacnia system odpornościowy organizmu. Całkowicie pozytywny efekt uboczny: woda nie zawiera kalorii, ale gdy jest pita spala je.

Wody nie są takie same

Jeśli cenisz sobie jakość życia i dobre samopoczucie, możesz być spokojny, jeśli chodzi o wodę. Zrewitalizowana woda GRANDERA® to zrównoważona przyjemność: od orzeźwiającego prysznica rano po filiżankę herbaty wieczorem - GRANDER® stał się codziennym towarzyszem dla setek tysięcy użytkowników na całym świecie, ponieważ GRANDER® to naturalny program energetyczny.

Rewitalizacja wody GRANDERA® to proces, który naturalnie poprawia jakość wody. Nasza woda:

 • smakuje i jest przyjemna w piciu
 • jest wysokiej jakości
 • wspiera dobre samopoczucie
 • jest przyjazna dla skóry i włosów
 • pomaga oszczędzać detergenty i środki czyszczące
 • pomaga zmniejszyć korozyjność i chronić instalację 
Powrót
 • Johann Grander Sen.

  (1930 - 2012)

  "Woda ma inteligencję"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.