Wiosną zacznij przygodę z wodą Grandera

wiosna-zacznij-przygode-z-woda-grandera

Gdy pierwsze wiosenne promienie słońca zaczynają grzać, a dzień robi się coraz dłuższy wszyscy czujemy, że po zimie budzimy się do życia. Mamy ochotę na oczyszczenie po zimie, które pozwoli nam naładować akumulatory i cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha przez cały rok. Dlatego wiosna to doskonały moment, żeby rozpocząć swoją wielką życiową przygodę z wodą Grandera.

Przygodę ze strukturalną wodą Grandera warto zaczynać od najmniejszych urządzeń. Dzięki temu, bez narażania się na duże koszty możemy znaleźć twierdzącą odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie: czy to działa? Od pierwszego użycia urządzenia te będą skutecznie wspierać nasze zdrowie i samopoczucie. Sprawdźmy!

Pierwsze z urządzeń, które możemy polecić każdemu to pręt energetyzujący Penergizer. Wielkością i wyglądem przypomina długopis, lecz nie do tego służy. Może być wygodnie przenoszony w damskiej torebce czy w kieszeni marynarki, a w jednoosobowych gospodarstwach domowych może nawet wystarczyć do nadania dobrej struktury wodzie pitnej. 

Wszystkie urządzenia Grandera mają wewnątrz wodę Grandera – źródlaną, czystą wodę, która ma właściwą strukturę. Dzięki przepływowi niestrukturyzowanej wody przez lub wokół tych urządzeń, woda z wnętrza przez ścianki urządzenia przekazuje niestrukturyzowanej wodzie informacje, jak powinna wyglądać dobra woda. Brzmi to jak magia, ale magią nie jest. Wystarczy przez kilkanaście sekund zamieszać prętem energetyzującym wodę w szklance, odczekać minutę lub dwie i... spróbować. Woda wyraźnie zmienia smak. Przekonamy się o tym tym dobitniej, jeśli szklankę wody ,,naprawionej'' przez pręt energetyzujący popijemy łykiem wody zwykłej.

I choć mówi się, że herbata nie stanie się słodsza od samego mieszania, to jednak woda może stać się lepsza właśnie dzięki temu...

Pręt energetyzujący Grandera jest idealnym prezentem dla każdej osoby, która dba o zdrowie i chce być fit. Nie tylko bowiem woda inaczej smakuje, ale i przyrządzone na tej wodzie koktajle, napoje i zupy.

Drugim urządzeniem, które chyba bardziej przemówi do wyobraźni kobiet jest płytka Grandera. Płytka to kwadrat, który także zawiera w sobie strukturalną wodę Grandera. Tym się jednak różni od innych urządzeń Grandera, że na płytce możemy coś położyć. Położone warzywa czy owoce dłużej zachowują świeżość, a pozostawiona na kilka minut woda w szklance – TAK! – zmienia smak. Nie o sam smak tu chodzi, ale zmiana smaku jest efektem uzyskania przez wodę prawidłowej struktury, dzięki której jest łatwiej przyswajalna przez nasz organizm. Zmiana smaku jest tylko potwierdzeniem, że ,,coś'' się naprawdę stało.

Nie tylko my składamy się w 70% z wody. Także nasze pożywienie ma podobny skład, a warzywa i owoce to praktycznie sama woda. Płytka to jedyne urządzenie, które może być użyte do zmiany struktury nie tylko napojów, ale nawet całych dań! Pozwala eksperymentować z napojami i jedzeniem w sposób nieograniczony. Każde pożywienie, a nawet każdy kosmetyk, który zwiera w składzie wodę może zyskać lepszą strukturę do przyswojenia przez nasze ciało, jeśli położymy je na płytce na kilka minut lub godzin.

Płytka dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Wisiorek z wodą Grandera to szklane cacuszko zawieszone na zielonym sznureczku. Jest delikatny i kruchy, ale ma potężną moc. Jego długość jest regulowana tak, aby każdy z nas mógł go nosić na splocie słonecznym. Nadaje się zarówno dla Pań, które docenią jego delikatność, jak i dla Panów, którzy lubią niebanalną prostotę.

I cóż może zrobić to małe cudeńko wypełnione prawdziwą wodą Grandera? Bardzo wiele. Wszyscy wiemy, jak wrażliwym miejscem w naszym organizmie jest splot słoneczny. Tu zbiegają się główne nerwy i naczynia krwionośne naszego ciała. Woda Grandera działa tu tak samo jak w innych urządzeniach – strukturyzuje wodę. Wodę, która jest w nas. Wisiorek poprawia więc strukturę naszego ciała, które składa się w 70 procentach z wody.

Każdy z nas inaczej będzie odczuwał działanie wisiorka. Są osoby, które mówią o pobudzeniu i zwiększonej koncentracji. Inni wreszcie tracą grymas złości na twarzy i zaczynają cieszyć się życiem. Jeszcze inni odczuwają senność – być może właśnie tego zmęczonemu ciału najbardziej potrzeba. Każdy z nas metodą prób i błędów musi sam spróbować, czy powinien nosić wisiorek przez kilkanaście minut dziennie czy przez wiele godzin. Jedno jest pewne – efekty są zawsze korzystne dla naszego zdrowia.

Warto pamiętać, że wisiorek nie może być noszony na łańcuszkach metalowych – niedozwolone są nawet te ze złota lub srebra. Zielony sznureczek pasuje jednak każdemu.

Każda okazja jest dobra, żeby naszych najbliższych obdarować pożytecznym gadżetem, który nie tylko będzie się podobać, ale także poprawi ich zdrowie. Gdy raz spróbujemy działania urządzeń Grandera zostaniemy z nimi na zawsze... i na pewno będziemy zdrowsi! Każda okazja jest dobra, by przekonać się jak wiele znaczy woda o dobrej jakości.

Powrót
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Wiara w Boga jest dla mnie najwspanialsza i sprawia,
    że ​​życie jest tak piękne"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.