Woda. Co o niej wiemy?

Woda. Co wiemy o wodzie? Daniel Schaefer Woda. Co wiemy o wodzie?
Woda. Znamy ją doskonale. Wiemy o niej wszystko. A może jednak nie?Bo jak to jest, że czasem szklanka wody przynosi nam nie tylko orzeźwienie i zaspokojenie pragnienia, ale nawet czujemy się po jej wypiciu najedzeni? Wszyscy też znamy takie chwile, gdy każdy łyk niesmacznej wody pijemy ze wstrętem, gdy zapach wody wypływającej z kranu budzi mdłości, a sama woda powoduje podrażnienia na skórze. Czy zatem dałoby się tak zrobić, aby wokół nas była sama dobra, smaczna pachnąca woda?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: TAK.

Woda, która dopływa do naszych mieszkań niewiele ma wspólnego z wodą źródlaną. ,,Uzdatniana'' i rozprowadzana żeliwnymi rurami po mieście, zawiera nie tylko wiele chemii dorzuconej nam przez stacje uzdatniania wody, ale także wszystko to, co niechcianego do wody wylewamy: śladowe ilości leków i toksyn.

Zdaniem samorządowych ekspertów, najważniejsze jest aby woda była biologicznie czysta. Lecz nam, ludziom, potrzebna jest zupełnie inna woda - woda niosąca zdrowie.Taka jest woda Grandera.Woda jest wszędzie wokół nas. Co więcej - sami składamy sie przede wszystkim z wody. Czy nie jest więc dziwne, że dopiero teraz, gdy nasze sondy dosięgły najodleglejszych planet i gdy wiemy, jakie reakcje chemiczne zachodzą w jądrach gwiazd zaczynamy badać... wodę?

Profesor Wolfgang Ludwig zajmuje się wodą już od kilkudziesięciu lat. W badaniach swoich udowodnił, że że woda ma zdolność przechowywania raz podanej jej informacji na i przekazywania tej informacji innej wodzie i organizmom żywym. Udowodnił, że skażona woda da się wprawdzie oczyścić, ale pamięć o skażeniu w niej pozostanie. Nasze własne doświadczenia potwierdzają ustalenia profesora. Wszak każdy z nas wie, że woda źródlana smakuje inaczej niż uzdatniana woda z kranu. Więc woda - choć ta sama - nie jest taka sama.Coraz większą karierę w świecie robi pojęcie ,,woda strukturalna''. Czym jest? Woda z najczystszych źródeł na świecie ma strukturę uporządkowaną. Co to oznacza? Że zamiast drgających we wszystkich kierunkach cząsteczek układają się one w większe, uporządkowane struktury. Niewielu z nas ma możliwość picia wody źródlanej. Ale każdy może mieć w domu wodę strukturalną - dzięki urządzeniom Grandera.

Technologia Grandera, pozwala za pomocą urządzeń Grandera przywrócić wodzie pamięć o jej pierwotnej strukturze i pierwotnych właściwościach. W urządzeniach zawarta jest woda Grandera, która za pomocą rezonansu ,,przypomina'' przepływającej przez nie wodzie jej zapomniane właściwości. I choć brzmieć to może jak bajka, to na tym blogu przedstawimy twarde dowody, że tak właśnie jest.Najszybciej na wodę Grandera reagują rośliny, bo podlewane rosną szybciej i są dorodniejsze. Na efekty u ludzi też długo czekać nie trzeba. Poprawia się krążenie i znikają egzemy, organizm się oczyszcza i mamy apetyt na życie. Bajka - powie ktoś... Nie. Nie bajka. PRAWDA.

Woda Grandera używana jest w wielu firmach na świecie, od piekarni, restauracji po ośrodki SPA z leczniczymi basenami i... fabryki samochodów. Przez właścicieli firm jest taktowana jako tajemnica handlowa, dająca przewagę na rynku. Jednak każdy z nas może mieć wodę Grandera we własnym domu nie wydając fortuny. Wystarczy tylko chcieć odrobinę zainwestować we własne zdrowie - i wybrać najlepsze dla siebie urządzenie Grandera.My, na naszym blogu będziemy próbowali przekonać Państwa, że warto to zrobić.
W najbliższych dniach pokażemy jak sprawdzić, że woda Grandera naprawdę na nas działa.

Powrót
  • Johann Grander Sen.

    (1930 - 2012)

    "Nie wynalazłem rewitalizacji wody. Pozwolono mi ją
    odnaleźć"

Biuletyn Informacyjny

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj wyłączny dostęp do interesujących informacji.

Klikając przycisk „Zapisz się teraz”, wyrażasz zgodę na nasze .
×
×
 
Chcesz mieć najlepszą wodę w swoim domu?

Nasi eksperci ds. Wody z przyjemnością udzielą bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę dla najwyższej jakości wody prosto z Twojego kranu.